PODPORUJÍ NÁS

Jezdecké potřeby Jana Horse

Nabízí tisíce produktů skladem od českých i světových značek. V jejich prodejně v Karlových varech si na ploše 400m2 vybere opravdu každý zákazník. Disponují také vlastní prádelnou dek pro naše koňské miláčky.

EW-Style Esther Weber

Trenérka jezdců a koní. 
Esther je úspěšná všestranná jezdkyně vyhrávající v důležitých Evropských závodech národní, evropské a mezinárodní tituly v různých disciplinách. Poradí vám třeba na seminářích pro mládež, amatérské jezdce do levelu Open.

Fitmin

Poctivé české krmivo z podhůří Orlických hor. Fitmin poskytuje domácím mazlíčkům co nejvíce vyváženou a kvalitní stravu. S respektem k přírodě a ke zvířatům vyrábí krmiva pro psy, kočky, koně a hlodavce.

Pivovar Rohozec

Pivo z Českého ráje.
Pivovar Rohozec pojmenovaný patrně podle zámku Malý Rohozec na okraji města Turnov boduje na trhu svou jedenáctkou Skalák a desítkou s názvem Podskalák. Původní pivovar hostinských v Turnově si již získal mnoho srdcí svou více než 170ti letou historií. 

Horse Riding

E-shop s jezdeckými potřebami pro vás tvoří majitelka Statku Krkavčí Hora, Kristýna Mlčochová. Vystudovala na ČZU obor Chov koní a intenzivně se věnuje i dalšímu vzdělávání v oblasti výživy koní.

K8'sHorses Kateřina Dědíková

Trénink westernových koní pro sport i volný čas. Práce s koňmi ze země i ze sedla. Obsedání, přiježďování, příprava na konkrétní disciplíny. Řešení individuálních problémů mezi sedlem a otěžemi. Tréninkové semináře.